13 Instagram profilov, ktoré by mala sledovať každá mamička

Profily na instagrame

Či si to priznáme alebo nie, tak väčšina z nás sleduje sociálne siete.

Facebook ide pomaly do úzadia a najviac nás baví Instagram a Tik-tok. 

V tomto článku vám preto prinášame 13 tipov na Instagram profily, ktoré odporúčame sledovať nielen mamičkám, ale všetkým rodičov.

Všetky profily sami sledujeme a preto ich za nás môžeme odporučiť. (Nejedná sa o žiadnu spoluprácu, ani platený článok.)

Skôr ako prejdeme na odporúčané profily, budeme radi, ak nás teda ešte nesledujete, aby ste sa pridali aj k nám, na profil nášho magazínu a e-shopu.

Okrem noviniek zo sveta hračiek tam nájdete aj rôzne zaujímavosti z detského sveta, či krásne citáty o deťoch

Koučka, ktorá sprevádza rodičovstvom a radí ako zvládnuť život s deťmi a zároveň si užiť materstvo. Najlepšie je, že čerpá z vlastných skúseností, pretože sama je mamou troch dcér.

Na tomto profile nájdete tipy ako zvládnuť rodičovstvo a výchovu ľahšie a hlavne s úsmevom na tvárach detí aj rodičov.

Táto mama je naozaj zábavná. Na tomto profile nájdete tipy na aktivity, ktoré zabavia nielen vaše detičky. Okrem toho tu nájdete aj rôzne úlohy na stiahnutie.

Mama a zároveň pani doktorka s titulom Mama roka influencerka 2021. Odporúčame.

Kto by sa vyznal v tých všetkých novelách v zákonoch, ktoré sa týkajú rodičov? Na tomto profile nájdete vždy čerstvé a hlavne overené informácie o aktuálnych zákonoch a zmenách. 

Aj keď doma nemáte Filipa, s týmto účtom ho mať určite budete. Nájdete tu užitočné rady a návody ako komunikovať s deťmi, pretože komunikácia je základ všetkých vzťahov. Aj tých medzi deťmi a rodičmi.

Logopedička, ktorá je aj mamou. Desať rokov praxe pretavených do dobrých rád a tipov ako na detskú reč, vysvetlené jednoducho a trefne. Navyše tipy na knihy, ktoré detskú reč podporujú.

Profil pod vedením psychologičky na rodičovskej dovolenke. Ako napovedá názov profilu, nájdete tu skvelé aktivity na rozvoj motoriky, pri ktorých sa deti zabavia.

Ak cítite, že chcete byť inou mamou, byť férovým rodičom, odporúčame sledovať tento profil. Hlavným poslaním profilu je predstaviť a ukázať rodičom rešpektujúcu a kontaktnú výchovu v praxi.

Akčné mamy je magazín pre všetky maminy, ktoré si idú za svojim. Podporu na tejto vašej ceste nájdete práve na tomto profile.

Pôrodná asistentka a laktačná konzultantka. Na tomto profile nájdete krásne príspevky a videá z tých najcennejších chvíľ. Narodenie dieťatka je najkrajšia vec v živote mamy. Na tomto blogu dostanete tú najlepšiu podporu v týchto výnimočných momentoch.

Osvetu zo sveta logopédie nájdete práve na tomto profile. Tipy a rady ako pomôcť dieťatku zlepšiť reč a komunikáciu. Vysvetlené jednoducho a efektívne.

Tak, to bolo našich 13 tipov na profily, ktoré sa naozaj oplatí sledovať. 

A aké sú tie vaše obľúbené?
Napíšte nám do komentárov. Ďakujeme.

Sme tím mamičiek a oteckov, ktorých zaujíma všetko, čo sa týka detských vecí, ako aj detskej osobnosti. Snažíme sa prinášať zaujímavé a hodnotné informácie, ktoré vám môžu pomôcť a uľahčiť život s tými najdôležitejšími ľuďmi na svete. S deťmi.