Ako sú magnetické stavebnice SmartMax prispôsobené jednoročným deťom a čo všetko im môžu ponúknuť? Prečítajte si naše skúsenosti v nasledujúcej recenzii.

Knihy sú pre deti bránou do sveta fantázie, ale i poznania. Inšpirujte sa našimi tipmi na 20 výnimočných kníh, ktoré by nemali chýbať v žiadnej detskej knižnici.

Vyskúšali sme Geniuso hovoriace knihy. V našej recenzii sa dozviete, ako fungujú, aké majú výhody, ale i nevýhody i to, ako sa páčia deťom.

Najlepšie darčeky pre učiteľku

Inšpirujte sa našimi tipmi na najlepšie darčeky pre pani učiteľku, ktoré potešia, či už pri príležitosti ukončenia školského roka, dňa učiteľov či narodenín.

Vianočné riekanky

Využite magické obdobie adventu a pripomeňte si spolu s vašimi detičkami obľúbené vianočné riekanky.

Ako vybrať darček pre dievča

Neviete, aký darček kúpiť? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi. Pripravili sme pre vás viac ako 30 darčekov, ktorými trafíte do čierneho.

darčeky pre chlapca

Zháňate darček pre chlapca? Pripravili sme pre vás viac ako 30 tipov. Čo poteší najmenších a čo zase školákov? Nechajte sa inšpirovať.

Porovnanie magna tiles s connetix

Porovnali sme dve najpopulárnejšie magnetické stavebnice Connetix a Magna Tiles. Čo majú spoločné a v čom sa líšia? Prezradíme vám, ktorá stavebnica je lepšia.

Labkova patrola hračky

Máte doma fanúšika Labkovej patroly? Potešte ho čímkoľvek, čo zdobí motív obľúbených psích hrdinov. Prinášame vám tipy na tie najlepšie hračky.

Hračky pre dvojročné deti

Hra je pre deti veľmi dôležitá. Podporte ju krásnymi hračkami od značky Maileg a nebudete ľutovať.

Geniuso rozhovor

Poznáte hovoriace knihy Geniuso? Prinášame vám veľký rozhovor, v ktorom sa dozviete všetko o tomto skvelom produkte (nielen) pre deti.

Hračky pre ročné dieťa

Máte doma ročného drobca? Inšpirujte sa našim výberom hračiek a vybertu mu tú správnu.

Bábätká a hračky

Mysleli ste si, že bábätká sa nepotrebujú hrať? Opak je pravdou. Aj najmenšie dieťatko potrebuje mať tie správne podnety k rozvoju. Pozrite si naše tipy na hračky pre najmenšie detičky.

Hľadáte hračku vhodnú pre trojročné dieťatko? Inšpirujte sa našimi tipmi na najlepšie zábavné, kreatívne, ale i edukatívne hračky pre deti vo veku 3 rokov.

Chystáte výbavičku pre vaše bábätko, ktoré príde čochvíľa na tento svet? Nezabudnite na jednu z najdôležitejších vecí - lekárničku pre novorodenca. Čo do nej patrí?

Čakajú vás prvé príkrmy? Ako a kedy začať? Ktoré potraviny sú vhodné a ktorým by ste mali vyhnúť? Poradíme vám, ako na príkrmy krok za krokom.