O nás

O projekte

Projekt Babalac.sk vznikol v roku 2017.

Našou víziou je prinášať kvalitný obsah, ktorý je o témach, ktoré sa týkajú tých najdôležitejších ľudí na svete. Detí.

Okrem hodnotných článkov plánujeme v budúcnosti prinášať aj videá, ale taktiež rôzne tipy ako napríklad ušetriť pri dieťatku. 

V roku 2022 sme k magazínu pridali aj e-shop, v ktorom nájdete edukačné hračky pre deti.

A ako vznikol názov Babalác? Možno to budú niektoré mamičky poznať, ale moja dcérka, keď si líhala do postieľky, sprevádzali sme to slovom babalááááác. 🙂


Náš tím

Juraj

Juraj Kuracina

- zakladateľ projektu

Otec nádhernej dcérky, ktorý má veľmi rád deti a všetky veci, ktoré s nimi súvisia. Aj hračky. 🙂 Rád číta, fotografuje a riadi veci. Projekt Babalác je jeho srdcovkou.

Lenka

Lenka Riganová

- redaktorka

Lenka je neustále obkolesená deťmi, ktoré ju deň čo deň inšpirujú a učia, ako byť lepším človekom. Rada píše, číta a miluje prechádzky v prírode.

autor Martina

Martina D.

- redaktorka

Martina bola naša prvá redaktorka, ktorá napísala veľa hodnotných článkov. Je mamou a profesionálne sa venuje psychológii.

Spolupracujeme ešte s niekoľkými externými ľudmi (mamičkami aj jedným tatinom). Články od nich nájdete pod hlavičkou Redakcia.


Affiliate Disclaimer

Na našom webe nájdete len minimum reklamy. Ak však chceme prinášať našim užívateľom kvalitný obsah, je potrebné zaistiť financovanie celého webu. Financovanie je teda z časti zabezpečené spoluprácou s overenými eshopmi formou tzv. affiliate marketingu.

Znamená to, že ak si v eshope, ktorý vám odporúčame zakúpite daný produkt, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Ďakujeme pekne za vašu podporu.